Резервная площадка форума FOR-UA.info

Объявление

Основная площадка - FOR-UA.info

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Резервная площадка форума FOR-UA.info » Политика и экономика » Азіопська пропаганда на марші


Азіопська пропаганда на марші

Сообщений 1 страница 40 из 80

1

І знову невтомні азіопи тягнують слов‘ян до спілки з мокшвою через форумні ігри.

Затямте собі назавжди:

Між білорусами з українцями та так званими великорусами - світоглядна та генетична прірва.
Ми бажаємо бути вільними, а ви - рабами своїх зверхників, лиш би вони не давала забагато свобод, щоб ви не вирізали один одного чи не розвалили своєї нієдєдімай.
Ми віримо в Бога, а ви - в "цєлєсообразность" РПЦ на чолі з агентом Гундяєвим.
Ми бажаємо жити в суспільстві, де є верховенство закону, а ви - де верховодять панятія.
Ми бажаємо притримуватися своєї національної культури, а ви - бездумної попси.
Ми поважаємо інші народи, а ви розглядаєте їх як ворогів або рабів.

Наша мова чиста і милозвучна, а ваша - щедро пересипана брудом і матом.

Ми з вами - з різних світів і вам не вдасться затягти нас до свого брудного болота.

-1

2

Ого!

0

3

А кто такие азиопы? И кого подразумевают подславянами? Срочно дайте выходной чурка устала сортиры пану драить.

0

4

Космонавт написал(а):

А кто такие азиопы? И кого подразумевают подславянами?

Азіопи - це ті, хто не знає, як ідентифікувати слов'ян (чехів, сербів, білорусів, поляків, словаків і т.п.). У кого замість мови - набір лайок.

-2

5

Падтьорся я тваиме бажанняме, чурко колбасное.

0

6

Yu2 написал(а):

Азіопи - це ті, хто не знає, як ідентифікувати слов'ян (чехів, сербів, білорусів, поляків, словаків і т.п.). У кого замість мови - набір лайок.

Как же ты нас, и тут нашол - чурко косозлазое.

А что тобе до Украины?  Та, ты же даже не понял  слав'ян, а не "слов'ян"  вiд корiння слАва.
Понял чурко косоглазое- вали мыть унитазы.
ГЫЫЫ!

+2

7

Попередні дописи морально ницих особин підтверджують, що слов‘яни (від СЛОВА - яке і об‘єднує українця з чехом чи поляком) не бажать жити разом з різнорідною наволюччю "Папа - турок, мама - грєк, а я руССкій чєлавєк!
яку об єднує лише спільна лайка, вотка та відсутність поваги одне до одного.

-1

8

Yu2 написал(а):

Між білорусами з українцями та так званими великорусами - світоглядна та генетична прірва.
Ми бажаємо бути вільними, а ви - рабами своїх зверхників, лиш би вони не давала забагато свобод, щоб ви не вирізали один одного чи не розвалили своєї нієдєдімай.
Ми віримо в Бога, а ви - в "цєлєсообразность" РПЦ на чолі з агентом Гундяєвим.
Ми бажаємо жити в суспільстві, де є верховенство закону, а ви - де верховодять панятія.
Ми бажаємо притримуватися своєї національної культури, а ви - бездумної попси.
Ми поважаємо інші народи, а ви розглядаєте їх як ворогів або рабів.

Наша мова чиста і милозвучна, а ваша - щедро пересипана брудом і матом.

как мне любы такие чистокровно пизданутые экземпляры. такие реально рождаются? Я вот не верю в существование настолько эталонных дебилов.
Или их импортирует к нам планета Венера, исторгая из чрева недобитков?

0

9

Слышь, животное "словьянское", ты сипал со страны а теперь учишь нас как жить?
Так вот заруби себе на носу - ты чужой. Ты, мудак, свой выбор сделал, поэтом резко идешь на хрен.

0

10

Ось і ще два екземпляри відмітились.

B&B написал(а):

как мне любы такие чистокровно

корінь - чистокровні - усі мої предки - чистокровні українці. Благородство, вихованість, інтелект - у тих, хто слідкує за чистотою крові і гидує генетичним сміттям, напр. таким, як олег баксовий, у якого генетична гниль одразу виявляється у брудному маті.

-1

11

Yu2 написал(а):

корінь - чистокровні - усі мої предки - чистокровні українці. Благородство, вихованість, інтелект - у тих, хто слідкує за чистотою крові і гидує генетичним сміттям, напр. таким, як олег баксовий, у якого генетична гниль одразу виявляється у брудному маті.

С тебя украинец как из козы баран.
Ты вообще вычеркнут из Украинского банка спермы.
Пшол нах косоглазый...

0

12

Смотри-ка...мартышка, а болтает там что-то еще по-своему, еще и штаны, небось носит...экое чудо-юдо!

0

13

Животное "словьянское", а как чистоту крови проверяешь? Череп перед зеркалом меряешь, животное чистокровное?
Ты бы лучше материалы нюрнбергского суда читал, хомьячок. Тебе пригодитсо.

0

14

Yu2 написал(а):

корінь - чистокровні - усі мої предки - чистокровні українці.

Хе-хе... Рогоносец твой папа, да и ты козел круторогий...

0

15

Олег $ написал(а):

а как чистоту крови проверяешь?

О. генетичне сміття занепокоїлось, що можуть встановити його суть!
У недолюдків - покручів, вона дуже забруднена.

GOTO написал(а):

Ты вообще вычеркнут из Украинского банка спермы

Я - українець, син і внук українців. Я говорю українською мовою, а не мелю ЯЗЫКОМ, як корова.
Не дивно, що Ви - продукт банку сперми, не в змозі спілкуватися, як людина, мовою, а користаєтесь тваринним ЯЗЫКОМ.

-1

16

Я - українець, син і внук українців.

Не льсти себе, мудак. Ты обычный нацист. Причем, как и всякий крайний трус.

Отредактировано Олег $ (2011-10-23 15:49:16)

0

17

Yu2 написал(а):

Благородство, вихованість, інтелект

мазепе и бандере на том свете скажешь. Вечным твоим лузерам.

что хохлы еще могут родить, кроме генетических предателей и лузеров)))

0

18

Олег $ написал(а):

Ты обычный нацист.

Нащадки різнорасових статевих стосунків страждають, коли їм вказують на їхню інакість.

Поділіться з публікою, хто Ваші батьки та діди.
Чи є серед них хоч один українець, чи ліппованин - справжній русскій із старовірів, чи усі - дєті разних народов?

-1

19

B&B, також не встидайтесь!
Розкажіть про своїх славних предків. Ми толерантно ставимось навіть до тих, у кого "папа - турок, мама - грєк", але дуже сумніваємось, що послід від такого дійсно є русскій чєлавєк.

-1

20

Yu2 написал(а):

Я - українець, син і внук українців. Я говорю українською мовою, а не мелю ЯЗЫКОМ, як корова.
Не дивно, що Ви - продукт банку сперми, не в змозі спілкуватися, як людина, мовою, а користаєтесь тваринним ЯЗЫКОМ.

Ты на Украине никто.
Я именно на этот факт делаю акцент.

Ты же просто селюк сбежавший на зароботки.
И всё.
А остальной товой вой, просто смешон.
А укранскую нацию формирую я .... ГЫЫЫЫ!

0

21

Yu2 написал(а):

Я - українець, син і внук українців. Я говорю українською мовою, а не мелю ЯЗЫКОМ, як корова.

при этом настоящий патриот сбежал в Китай [реклама вместо картинки]

0

22

Yu2 написал(а):

Ми толерантно ставимось навіть до тих,

а хто вони такі, оці "ми"?

0

23

Медея написал(а):

а хто вони такі, оці "ми"?

Ми - справжні українці, які не цураються своїх батьків, прадідів та своєї мови.
А є українцями у будь-якій точці планети.
Бо для фахівця цікаво жити не в жабокрячах, спілкуючись з напівписьменним та зросійщеним непотрібом, а там, де він може самореалізуватися та просувати новітні технології на користь Людства.
Сьогодні - в Шанхаї, в Червні-Липні - в Нюрнберзі, в Травні - в Сингапурі, в Квітні - в Нью Арку, в Березні - в Гонконгу.

А усім недолюдкам, які позбавлені інтелекту та доброго здоров'я через неперебірливість у статевих зв‘язках їх предків та зловживання алкоголем та наркотиками - заздрити і заходитись у лайці!

0

24

GOTO написал(а):

А укранскую нацию формирую я

Хотілося б почути про Ваших предків. Якого вони племені? Не встидайтесь так, як генетично скривджені олег та вв! Розкажість, з чого Ви сформовані.

0

25

Yu2 написал(а):

Ми - справжні українці, які не цураються своїх батьків, прадідів та своєї мови.
А є українцями у будь-якій точці планети.

Вы жебракЫ в будь якЫх обставЫнах, що по майну, що культурою, що осьвIтою, та ВЗАГАЛi покIдькЫ слАвян.

0

26

Хотілося б почути про Ваших предків. Якого вони племені? Не встидайтесь так, як генетично скривджені олег та вв! Розкажість, з чого Ви сформовані

Тебе до этого ещё  надо подрости, и так в моих предках безусловные слАвяне.
ГЫЫЫ!

0

27

Отже, поки що спостерігаємо трьох осіб, що страждають через внутрішні комплекси неповноцінності, пов‘язані за походженням。
goto, вв та олег встидаються розповісти, хто їхні предки та яким чином вони опинилися на українській землі.

Не треба встидатися, що вродилося, то вродилося. Ми не знущаємося навіть з генетично неповноцінних, лише бридимося покручів-перевертнів.

0

28

Наш болтливый обезьяний дружокЪ - всё очень просто. Ты сам начал гордиться здесь предками - вот давай, вываливай. Родословные обоих родителей - в студию. Иначе, макака, брысь.

0

29

Yu2 написал(а):

B&B, також не встидайтесь!
Розкажіть про своїх славних предків. Ми толерантно ставимось навіть до тих, у кого "папа - турок, мама - грєк", але дуже сумніваємось, що послід від такого дійсно є русскій чєлавєк.

А что мне? Я русский. Волосы светлые, глаза васильковые.  А ты смесь тюрков с черкессами, с примесью польско-литовскою.
Это неплохо, ведь болгары тоже живут, черноглазы - чернобровы.

0

30

Да Бог с ним-то. Если им нравится жевать поражения и гордится мерзавцами - ну их. Они не понимают, что пока они дерутся за различные варианты прошлого - строят без них их будущее.

+1

31

Yu2 написал(а):

Не треба встидатися, що вродилося, то вродилося. Ми не знущаємося навіть з генетично неповноцінних, лише бридимося покручів-перевертнів.

Хе хе хе... Да пашол ты, лишенец родины.
Это я тобе тут, должен обьсянять элеметарные вещи?

Но если будешь продолжать хамить, то пошлю в грубой форме ...
ГЫЫЫ!

0

32

Пожарыч написал(а):

Они не понимают, что пока они дерутся за различные варианты прошлого - строят без них их будущее.

Саме Ви боретесь за сталінське минуле, а я вже живу в постіндустріальному майбутньому і творю його своєю роботою.
До речі, поки що Ви єдиний, хто не зловживає матюками.
Невже українець - сталініст?

0

33

Yu2 написал(а):

А є українцями у будь-якій точці планети.

як жыды? ;)

Yu2 написал(а):

Бо для фахівця цікаво жити не в жабокрячах, спілкуючись з напівписьменним та зросійщеним непотрібом, а там, де він може самореалізуватися та просувати новітні технології на користь Людства.
Сьогодні - в Шанхаї, в Червні-Липні - в Нюрнберзі, в Травні - в Сингапурі, в Квітні - в Нью Арку, в Березні - в Гонконгу.

ага-ага только не дома, бо там жабокряча. А так да - патриЁт  :D

0

34

Медея написал(а):

только не дома, бо там жабокряча.

Саме так, бо мені некомфортно жити поряд з напівписьменними зросійщеними невдахами, які у своєму mediocre животінні звинувачують Україну, а не свій низький IQ, що заважає їм не лише опанувати нормальну професію, але й українську мову.

Я не належу до мазохістів, які клянуть своє оточення, але продовжують в ньому бовтатися.
Життям потрібно насолоджуватися, а найкраща насолода - пізнання, а не спілкування зі зросійщеним бидлом.

Мені достатньо позбиткуватися над цими лузерами на форумі і знову жити нормальним упорядкованим життям в найбільш динамічному місті планети (річні інвеститиції в місто - понад 10 мільярдів, чудова інфраструктура, і повна відсутність мату!)

Отредактировано Yu2 (2011-10-23 17:02:02)

-1

35

Yu2 написал(а):

Азіопи - це ті, хто не знає, як ідентифікувати слов'ян (чехів, сербів, білорусів, поляків, словаків і т.п.). У кого замість мови - набір лайок.

Я так понял что дикая воняющая сциклшиням и гивном, сортиромоющая жывотное, хочет примазать себя к славянам, хотя ученые довели что рагули происходят от коз и  овечек жестко отраханными всем кому не лень и немцами и поляками и мадьянами и даже монголами.

0

36

Yu2 написал(а):

Саме так, бо мені некомфортно

Что это за дупомовый ***** тут воняет? Почему на русском форуме грязная холуйская свинья разперделась и расхрюкалась? На ***** отсюда, дупомовая укро-выблевотина! Пшел в свой вонючий укро-свинарник, холопская свинья!

Отредактировано Каа (2011-10-23 17:12:04)

0

37

Yu2 написал(а):

Саме так, бо мені некомфортно жити поряд з напівписьменними зросійщеними невдахами, які у своєму mediocre животінні звинувачують Україну, а не свій низький IQ, що заважає їм не лише опанувати нормальну професію, але й українську мову.
Я не належу до мазохістів, які клянуть своє оточення, але продовжують в ньому бовтатися.
Життям потрібно насолоджуватися, а найкраща насолода - пізнання, а не спілкування зі зросійщеним бидлом.
Мені достатньо позбиткуватися над цими лузерами на форумі і знову жити нормальним упорядкованим життям в найбільш динамічному місті планети (річні інвеститиції в місто - понад 10 мільярдів, чудова інфраструктура, і повна відсутність мату!)
Отредактировано Yu2 (Сегодня 17:02:02)

Ой Ой Ой. Без зайвого сорому назви свий хист?

Чурко косоглазое-он живёт в 21-м веке.
Глобальные унитазы ты в 21-м веке моешь... ГЫЫЫ!

0

38

Космонавт написал(а):

Yu2 написал(а):
Азіопи - це ті, хто не знає, як ідентифікувати слов'ян (чехів, сербів, білорусів, поляків, словаків і т.п.). У кого замість мови - набір лайок.
Я так понял что дикая воняющая сциклшиням и гивном, сортиромоющая жывотное, хочет примазать себя к славянам, хотя ученые довели что рагули происходят от коз и  овечек жестко отраханными всем кому не лень и немцами и поляками и мадьянами и даже монголами.

Медея,
Оце я і називаю зросійщене генетичне сміття, з яким я не бажаю жити по-сусідству.

До речі, мені дуже подобаються євреї, які, мало того, що збереглися, як народ, та ще й мають найменший відсоток абсолютних дебілів (як космонавт-алкоголік). А Вам антисемітизм не личить.

Отредактировано Yu2 (2011-10-23 17:12:00)

0

39

Медея! А ну сожри его!

0

40

Каа написал(а):

Что это за дупомовый ***** тут воняет? Почему на русском форуме грязная холуйская свинья свинья разперделась? На ***** отсюда, дупомовая укро-выблевотина! Пшел в свой вонючий укро-свинарник, холопская свинья!
Отредактировано Каа (Сегодня 22:09:31)

Ще один представник так званих руССкіх в усій красі.
Саме з такими покидьками пропонують жити в спілці новоявлені сабіратєлі руССкава міра Гундяєва!

0


Вы здесь » Резервная площадка форума FOR-UA.info » Политика и экономика » Азіопська пропаганда на марші