Резервная площадка форума FOR-UA.info

Объявление

Основная площадка - FOR-UA.info

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Резервная площадка форума FOR-UA.info » Политика и экономика » Что пишут наши форумные соседи - 2


Что пишут наши форумные соседи - 2

Сообщений 81 страница 120 из 251

81

Даже не знаю, куда это лучше втулить - сюда или в "Политический юмор":
____________
admin
31389 Повідомлень:
Звідки:Україна
Опубліковано 01 August 2014 - 10:50

Офіційно повідомляю, що в зв'язку із військовим вторгненням Росії в Україну та окупацією Українського Криму російськими окупантами, на форумі тимчасово не будуть проводитись вибори модераторів.

Натомість модератори будуть призначатись адміністрацією форуму з числа досвідчених та адекватних учасників, незалежно від націольнальності, раси та віросповідання.

Перші призначення відбулись сьогодні, з чим я й вітаю новопризначених та всіх форумлян.
____________________

Россияне, вы бы хоть МИД свой предупредили, что вы в Украину вторглись, что ли.
Это вещает форум одного из крупных порталов Украины.
http://forum.comments.ua/index.php?showtopic=101446

0

82

Re: про "дезертирів" (УЧАСНИКИ АТО 72 ОМБР)
КОД

03 Aug 2014 14:51
IP/Host: ---.dynamic-pool.mclaut.net
ценительница алей Написав:
-------------------------------------------------------
> КОД Написав:
> -------------------------------------------------------
> > ПІШЛА **%$#%$@@#&%&&^(*** ПІЗДОДРАНКА!!!
>
> !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
> Код.... ти з катушок зїхав?
> пишу про біль, від якого пів БЦ стогне.... що толку очі закривати?
Засунь свою біль собі в ***&%$^%^%#**. Бо тут іде війна. І нікому твоя біль в сраку не здалась. Як що ти цього елементарного не розумієь, то пиздуй в монастир. І немає якого хуя тут виставляти свої болі на фронт.
Зрозуміла дирка?

Re: про "дезертирів" (УЧАСНИКИ АТО 72 ОМБР)
Велесов жив!

03 Aug 2014 14:55
IP/Host: 91.210.32.---
КОД, а вы уже из окопа пишете?
А то "тут іде війна" - а вы лишь на женщин орете.


Re: про "дезертирів" (УЧАСНИКИ АТО 72 ОМБР)
КОД

03 Aug 2014 15:01
IP/Host: ---.dynamic-pool.mclaut.net
ценительница алей Написав:
-------------------------------------------------------
> КОД Написав:
> -------------------------------------------------------
>
> > Засунь свою біль собі в ***&%$^%^%#**. Бо тут іде війна. І нікому твоя біль в сраку не
> > здалась. Як що ти цього елементарного не розумієь, то пиздуй в монастир. І немає
> > якого хуя тут виставляти свої болі на фронт.
> > Зрозуміла дирка?
>> ти хамло вонюче)))
>> що про відео скажеш? чи всім матерям і жінкам, які втратили рідних, накажеш
> заткнутися і обізвеш "дирками", юйобок?
Так, я хамло. І може навіть вонюче. Але це вимушений крок. Як хірург боляче видаляє гнойник на тілі пацієнта, так і я вимушен хуєсосити вас плакальщиць тут.
Хочеш плакати - іди **%$#%$@@#&%&&^(*** плач в церкву, або ще кудись, де люди зазвичай плачуть і не виставляють на показ свої завивання на публіку. Іде війна. А занчить будуть втрати.

0

83

Re: Исповедь одного чиновничьего уипана, бежавшего в Крым ..
Бяка

01 Jul 2014 11:27
IP/Host: 195.64.182.---
Иначе мне 14 сентября придётся возвращаться в Киев, где нацисты.
===============

Какой гандон :))))
Боже, какое счастье, что в Украине ИМЕННО ТАК ВСЁ СКЛАДЫВАЕТСЯ !!!
Надеюсь, всё дерьмо, ненавидящее Украину, выдавится в Рашу.

0

84

Re: Води нєт,свєта нєт, растітєльності нєт, насєлєна ро... ДНРовцами
kachmar

04 Aug 2014 09:00
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
я вже в дорозі з цього пекла
тікаю з сім'єю до родичів на південь :-)

Re: Води нєт,свєта нєт, растітєльності нєт, насєлєна ро... ДНРовцами
kachmar
04 Aug 2014 09:13
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Donchanin Написав:
-------------------------------------------------------
> Говорят арта вчера целый день работала..Не?
Так. Правда. З нашим будинком метрах в 50 два снаряда з гаубиць гац гвардії лягло. Я вже думав хана буде 

Re: Води нєт,свєта нєт, растітєльності нєт, насєлєна ро... ДНРовцами
kachmar
04 Aug 2014 09:25
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
цей Лєдокоїн вже не перший раз про Шахтарськ дезу пише
нац гвардія навіть на кілометр до міста наблизитися не може, а рапонтують об успіхах
да ніфіга
ці днрівці без техніки, маючи менче людей стримують армію з технікою і з більшою кількістью людей

Re: Води нєт,свєта нєт, растітєльності нєт, насєлєна ро... ДНРовцами
kachmar
04 Aug 2014 09:48
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
та наші блок пости спокійно проїджаються
і обличя дружелюбні
не те що пропиті і прокурені рожі днрівців
того гляди з автомата шмальне

0

85

Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
kachmar

04 Aug 2014 09:09
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
днрівці метрах в 300-500 від нашого дома поставили міномет, фігачат в нац гвардію, а ті у відповідь по нашому будинку з гаубиць бахають, аж вікна повибивало і осколки об стінку б'ються. Так і посивіти можна. Зразу зникає радість від асвабаждєнія

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
Симал
04 Aug 2014 09:24
IP/Host: 120.23.1.---
А куди вони мають стрелять?(((, в иншу сторону??

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
Велесов жив!
04 Aug 2014 09:29
IP/Host: 91.210.32.---
Ничего, возможно и вы все тоже скоро на своей шкуре ощутите всю радость "дружественного огня".
Потом поглядим что вы напишите на форуме.

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
dimec
04 Aug 2014 09:36
IP/Host: ---.broadband.tenet.odessa.ua
Я уже писал в теме про жалующихся дончан...Автору нужно было вывезти семью за пределы области,а самому вступить в добровольческий отряд и САМОМУ освобождать свой город.А то опять бля,за него гибнут люди,а он сидит на жопе и жалуется что его не так освобождают.Как же вы уже достали своим нытьём.После освобождения всех за шкирку и на передовую,а то бля палец о палец не сделали для своего освобождения,а потом ещё требовать что то будут

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
kachmar
04 Aug 2014 09:39
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Ukrainian Написав:
-------------------------------------------------------
> А что делать?
Міняти тактику війни
мерестати з гаубиць рівняти иісто з землею
переймати домвід амереканців як вони міста зачищали

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
komarik2008
04 Aug 2014 09:48
IP/Host: ---.returns.volia.net
kachmar Написав:
-------------------------------------------------------
> Ukrainian Написав:
> -------------------------------------------------------
> > А что делать?
>Міняти тактику війни
мерестати з гаубиць рівняти иісто з землею
переймати домвід амереканців як вони міста зачищали
>
Переймати будем, але питання з мінометом біля твого будинку треба вирішити ЦІЄЇ МИТІ! Ті падли, яких ти бачищ з вінка ВБИВАЮТЬ ТАКИХ САМИХ ЯК ТИ ЛЮДЕЙ!
Амери зачищають так, що мало не буває нікому. Мирні при тому страждають теж. Ти про амерів та їх досвід даремно брякнув - там і Дрезден в досвіді є.
Ти питай чому русскіє наці не йдуть з твого міста і стріляють на українській землі в регулярну законну українську армію,
А питання "Чому ЗСУ стріляють по окупантам і терористам" - щонайменше дивне

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
dimec
04 Aug 2014 09:55
IP/Host: ---.broadband.tenet.odessa.ua
Ok! Написав:
-------------------------------------------------------
> ты почему не на фронте?
>
> больной, симулянт, уклонист?
А что я там забыл?Воевать вот за таких вот мудаков,которые будут греть жопу у меня на пляже,пока я буду за них умирать,а потом ещё будут тявкать чтобы я им что-то возмещал,за то что им в квартире окна повыбивало?

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
majesty
04 Aug 2014 10:00
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
качмар а почему ты не уничтожил расчет миномета сам?

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
elipse
04 Aug 2014 10:01
IP/Host: ---.la.net.ua
kachmar Написав:
-------------------------------------------------------
> ну от що ця стріьба з гаубиць дає?
>> Що?
>> Поки арта наведеться поки єбане, той иінометчик вже буде в другому місті, а
> будинки цивільних постраждають
ну ты странный какой-то
ты хочешь уличных боев и рукопашных схваток за свой диван ?
открою для тебя неприятный секрет - жизнь наших ребят там таки дороже вашего хлама.

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
majesty
04 Aug 2014 10:02
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Donchanin Написав:
-------------------------------------------------------
> majesty Написав:
> -------------------------------------------------------
> > качмар а почему ты не уничтожил расчет миномета сам?
> Топором?
а чо трудно добыть оружие?

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
komarik2008
04 Aug 2014 10:14
IP/Host: ---.returns.volia.net
качмар, так яка у тебе військова спеціальність?
може хто з форумчан знає?
мужики тут часто про своє армійське теревенять...

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
Львів"янин
04 Aug 2014 10:19
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Читаю таких як качмари та велесови та розумію, що як би їх не звільнювали, вони одначе будуть чимось незадоволені
Якщо обирати між декількома знищеними будинками + парою випадкових місцевих та десятками загиблих українських військових під час штурму,то вибір більшості українців буде очевидним

0

86

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
Львів"янин
04 Aug 2014 10:25
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Ok! Написав:
-------------------------------------------------------
> Львів"янин Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Читаю таких як качмари та велесови та розумію,що як би їх не звільнювали,вони
> > одначе будуть чимось незадоволені
> > Якщо обирати між декількома знищеними будинками+парою випадкових місцевих та
> > десятками загиблих українських військових під час штурму,то вибір більшості
> > українців буде очевидним
>> на что вы намекаете?
>> качмар и велесов?

Я не натякаю,я стверджую:якщо обирати між бомбардуванням або лобовою атакою,де можуть загинути мої знайомі,то я за бомбардування
Та й не треба перебільшувати втрати серед місцевих від бомбардувань: якби їх реально були десятки-сотні загиблих, то ми одразу побачили б це на росТВ
А ось майно місцевих мені тим паче не шкода, бо людське життя безцінне
Також ми неодноразово бачили, як терористи ховаються та ведуть обстріли з будинків. Удари у відповідь вважаю абсолютно виправданими

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
kachmar
04 Aug 2014 10:32
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Добродій Написав:
-------------------------------------------------------
> Качмар, а терористи мирних жителів захищають холостими мінами?
Ні не холостими і що, це повод рівняти місто з землею?
Сьогодні жінку з мого міста вбило
закопали на городі як худобу майже
треба щось міняти в консерваторії

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
komarik2008
04 Aug 2014 10:32
IP/Host: ---.returns.volia.net
Третій раз - Яка у тебе військова спеціальність?
Бо от Шахтарськ визволять і тебе мобилізують щоб Донецьк і Лугансь від сепаратів визволяв, а ти ще не придумав як діяти з мінометами та Градами біля будинків. Прамлємка-с
Пиши хто ти в армії і може разом щось придумаєм для того, щоб ти, милосердний і справедливий боєць ЗСУ, не стріляв по будинку Донча

0

87

Жаль вот что с свидомитом этим нормальные люди страдают..... :(

0

88

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
DeL1T
04 Aug 2014 10:46
IP/Host: ---.under.net.ua
Закарпатец Написав:
-------------------------------------------------------
> kachmar Написав:
> -------------------------------------------------------
> > днрівці метрах в 300-500 від нашого дома поставили міномет, фігачат в нац гвардію, а
> > ті у відповідь по нашому будинку з гаубиць бахають, аж вікна повибивало і
> осколки
> > об стінку б'ються. Так і посивіти можна. Зразу зникає радість від асвабаждєнія
>> Не понял, в чём смысл предъявы?
после победы мы еще и виноватыми окажемся, такое чувство ...

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
Миклован
04 Aug 2014 10:49
IP/Host: ---.nas.gov.ua
DeL1T Написав:
-------------------------------------------------------
> после победы мы еще и виноватыми окажемся, такое чувство ...
Чому "окажемся"? Ми винні за визначенням. зараз часто показують репортажі із звільнених міст. Кажуть : так все ж почалось на вашому Майдані в Києві. А їм там аукнулось просто. Отак от.
У них всьо било за..бісь,а тут Майдан...

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
Добродій
04 Aug 2014 10:57
IP/Host: 77.121.213.---
"Лупити по цивільним", це коли кидали атомні бомби в Японії. В даному випадку усі пацифісти мали достатньо часу покинути зону бойових дій...

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
Людас
04 Aug 2014 11:01
IP/Host: ---.ukrtelecom.net
Добродій Написав:
-------------------------------------------------------
> "Лупити по цивільним", це коли кидали атомні бомби в Японії. В даному випадку усі
> пацифісти мали достатньо часу покинути зону бойових дій...
В точку. А якщо сидять, то мало того, що підставляються під вогонь, а й прикривають живим щитом терористів.
Де-факто допомагають їм.

Re: Тепер я на власній шкірі запевнився що нац гвардія лупить по цивільним
S.Brandt
04 Aug 2014 11:09
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
По-третє, треба хоч трохи думати іноді головою... Нехай все так, як Ви сказали. Чому виникла така ситуація, чому немає військових коригувальників в цьому кварталі? Тому що ви, місцеві, першими їх застучите сепарастам, після чого їх візьмуть та як мінімум зроблять з ними те, що з Надією Савченко. Бо це ви лише з тим, щоб надавати інфу ЗСУ маєте проблеми, а от щоб навпаки, застукати спецслужбам сепарастам, що бачили горлівського депутата Рибака, щоб йому пальці повидрізали та живіт надрізали- у вас тут чому проблем немає. Навіть жінки цим займались

І по-четверте. Якщо це Шахтарськ, до за смерть десанту з Дніпра його весь потрібно зруйнувати вщент, а лугандонів, що його боронитимуть, в полон не брати. В завершальній стадії, оточивши, попалити їх з вогнеметів та нашинкувати їх гранатометами. Щоб вони бачили перед смертю, як їхні кішки теліпаються на бігу після черги з гранатомета в живіт, та кінцівки палають, як на Майдані- але затушити вже не буде кому

0

89

Поспешная попомощь и усердие Киева в помощи освобожденным городам нанесет вред ...
Сметана

04 Aug 2014 11:28
IP/Host: 176.111.40.---
Только неудобства и проблемы в этих городах стабилизируют позитивное отношение к государству и ненависть к сепаратистам. Заигрывание же вызовет раздражение и упреки к Киеву

0

90

abreka написал(а):

Для Вольтера надо выделить отдельную ветку, это универсальный чел, врубается во все от ракетостроения до армии и экономики!  Крупнейший стратег нашей с вами современности!

Да..Волька одно время отжигал на форе..загрызли изверги такой талантище 108%

0

91

укросельпошный базар.............

0

92

Re: задержана майданная алкосотна. фото
Serge_D

04 Aug 2014 21:25
IP/Host: ---.kyivstar.net
Больше ВИИ с мужем и сыночком и прочими бомжами никто не дискредитирует майдан.
Ещё раз вам говорят - убирайтесь от туда по добру по здорову. Если вас вышвырнут силой никто не заступится.

Re: задержана майданная алкосотна. фото
Via
04 Aug 2014 21:26
IP/Host: ---.kyivstar.net
Ali(UA) Написав:
-------------------------------------------------------
> нахера счас нужен майдан? что там делает этот бомжатник, вия?
Щоб падаль у владі не борзіла. Чи вам ніхрена не зрозуміло????
А щодо бомжів - то це технологія, іх навмисне туди звозять або й навмисне гримують, надивилася я на це лайно сповна у минулі майданування. Влада робить вигляд, що іі це ні разу не стосується. І навіть навпаки, ще самі волають, що Майдан не потрібен більше. Бо вони вже вискочили нагору, тварі :(
А ви - сліпі дурні, повторюю всоте.

0

93

Re: Эбола уже в Европе?
Wolter
04 Aug 2014 21:33
IP/Host: ---.zp.velton.ua
Такое было ,кажись,в 1990-м (могу ошибиться на пару лет туда-сюда,сейчас просто все про то исчезло). Эбола прорвалась в Европу и США. Было прекращено свыше 50% авиарейсов по всему миру. Вакцины тогда очевидной не было. НО ОНА НАШЛАСЬ! СикреДный совьетский запас. В Е-бурге есть у кацапиков,тогда у совьетов, известный Центир по биологическому оружию. Там вакцина была,бо совьеты хорошо поработали в начале 80-х с Эболой в Анголе и Мозамбике. В Анголе позаражали лихорадкой Эбола кучи антилугандовских повстанцев,те мёрли как мухи,а наши вакцину нарабатывали. А шо? Дикий народ,шо возьмёшь!
Так тогда еще СССР тихо выделил миру енту вакцину за хорошие деньги. Про это все вначале писали,кричали:"Слава совьетским ученым!!!"но потом все по-согласию,заглохли,так как вакцины было слишком много,чтобы не понять,что это была не исследовательская партия,а компонент запрещенного бактериологочиского оружия.
Интересно...счас есть? Может енто кацапы решили мир пошантажировать??? Есть ли вакцина у америкосов? Не знаю.

0

94

жах!...

0

95

Откаої, ЦУМ будуть будувати росіяни у Києві. Ахметов у своєму дусі, то спонсирує сепаратистів напряму, то платить гроші путінським прихвостням.
https://www.facebook.com/live.ukr.re...90225087725576

Мурло. Хоч би нашим хлопцям щось дав. Народ по копійці збирає, допомогає чим може, а воно тілки кремлю й допомагає

Нехай будує Ахмєтка. Все одно рано чи пізно втратить і ЦУМ, і все інше. Інша справа - скільки шпигунів і диверсантів буде серед кацапських "пралєтаріїв", їх же доведеться контролювати.

А ничего что наши военные закупают КАМАЗы

Не мішайте путіна з пальцем,камази необхідність для війни наші заводи не справляются,а яка необхідність в ЦУМі

ЦУМ строится на деньги Ахметова, какие к нему претензии, а почему бюджетные деньги отдают России, что больше негде грузовики купить, попросили бы США, чтобы поставили по ленд-лизу

Гроші ахмєтки це викраденні гроші з державного бюджету,якщо просити автівки в США то це буде не так швидко,бо тут сильна бюрократія,і купляють камази в українских ділерів,кацапам за ці авто давно було заплаченно

Наші взяли лише платформи (шасі), які були ввезені в Україну ДО початку війни, і віддали українським підприємствам на переоснащення.
Ясна річ, якби продовжували купувати зараз, то ліпші друзі мацкалі гнали би підступний брак та ще й із радіозакладками.
Тепер моцкалі продаватимуть Камази Монголії.

0

96

росія на сьогодні тримається на ФСБешному режимі управління.... всі крупні керівники контролюються ФСБ, а не народом. Народ забузить коли погіршиться економічна ситуація - зменьшаться нафто-газодолари. А зменьшаться нафтогазодолари коли буде відкрита війна між Україною і росією (тоді будуть перекриті всі нафто- газопроводи) і поступлення у росію доларів перекриється. росія на сьогодні недополучає 1 млн дол в день через те що Україна не купляє руский газ. Які будуть втрати росії у випадку повного перекриття експортних трубопроводів, плюс економічні санкції - напевно навіть москалі не можуть порахувати. Що буде коли рускі не дістануть пенсій і бюджетних зарплат і не зможуть купляти водку - можна легко представити.

0

97

Москаль з Батькiвщины написал(а):

Откаої, ЦУМ будуть будувати росіяни у Києві. Ахметов у своєму дусі, то спонсирує сепаратистів напряму, то платить гроші путінським прихвостням.
https://www.facebook.com/live.ukr.re...90225087725576

Мурло. Хоч би нашим хлопцям щось дав. Народ по копійці збирає, допомогає чим може, а воно тілки кремлю й допомагає

какое приятное чтиво  http://www.kolobok.us/smiles/artists/just_cuz/JC_ThankYou.gif

0

98

Нині, 17:54
#599
ollan

інфо
Реєстрація: 14.04.2014
Дописів: 632
Mentioned: 0 Post(s)
Карма: 993
Я скінчив їй у рота, вона не завагітніє?

0

99

В Луганде затишье который день
Слав
04 Aug 2014 21:12
IP/Host: 92.52.176.---
вот

0

100

Re: В Турции российские туристы снова устроили массовую драку в отеле
юник
04 Aug 2014 22:07
IP/Host: ---.swoop.volia.net
жалко не убили хоть одну русскую свинью.

0

101

Re: В Турции российские туристы снова устроили массовую драку в отеле
юник
04 Aug 2014 22:07
IP/Host: ---.swoop.volia.net
жалко не убили хоть одну русскую свинью.

0

102

Re: В Турции российские туристы снова устроили массовую драку в отеле
юник
04 Aug 2014 22:07
IP/Host: ---.swoop.volia.net
жалко не убили хоть одну русскую свинью.

0

103

Re: В Турции российские туристы снова устроили массовую драку в отеле
юник
04 Aug 2014 22:07
IP/Host: ---.swoop.volia.net
жалко не убили хоть одну русскую свинью.

0

104

Re: В Турции российские туристы снова устроили массовую драку в отеле
юник
04 Aug 2014 22:07
IP/Host: ---.swoop.volia.net
жалко не убили хоть одну русскую свинью.

0

105

Re: В Турции российские туристы снова устроили массовую драку в отеле
юник
04 Aug 2014 22:07
IP/Host: ---.swoop.volia.net
жалко не убили хоть одну русскую свинью.

0

106

Re: Багатоканальний телефон для жителів слов'янськів, щоб повідомляли про терористів
Велесов жив!
04 Aug 2014 23:15
IP/Host: 91.210.32.---
Юрий Написав:
-------------------------------------------------------
> Велесов жив! Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Юрий Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Кашмар позвони по этому номеру 0-800-507-309 и сообщи где стоят минометы
> террористов
> > > которые обстреливают город , нечего тут ныть.

> >
> >
> > ага, пусть вызовет огонь на себя....
>
>
> А что есть иные варианты ?

Да. Выжить.

0

107

ШАРЮВАРНЯ

0

108

Очень. Очень позитивная веточка.
Лютик, пожалуйста обновляйте её.

Спасибо.

0

109

Сашко Донецкий
Вернулся с Малайзии
Все нормально, к украинцам отношение по прежнему нормальное, амеров не любят не смотря на схожесть флага. Правда надо сказать что украинский паспорт погранцов ставит в оторопь - а что страна такая все еще есть? лезут в комп - а там таки да, есть такая....

0

110

Караганда написал(а):

Очень. Очень позитивная веточка.
Лютик, пожалуйста обновляйте её.

Спасибо.

:)

0

111

Re: Меркель психанула
ксeня
04 Aug 2014 16:57
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
kleynod Написав:
-------------------------------------------------------
> ксeня Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Ну, видать прикинула, що 30 000 озброєних кацапських гандонів на території
> > Німеччини- це якось занадто.

>
>
> центр мали у рашке будувати.
===============================

о блін, не додивилася, дійсно..
Але це глобально нічого не міняє. Сьогодні вони в Воркуті, завтра в Берліні. Та ще й німцями треновані. Оце був би хіт.

0

112

Re: Как мИня заипали эти эвакуированные
Миклован
04 Aug 2014 16:07
IP/Host: ---.nas.gov.ua
Донч, питай їх адреси, щоб уточнити.
Потім навідайся. З монтіровкой, мішком. Потім скажеш - всьо разграблєно апалченцамі! Подвійний удар!

0

113

Re: Що робити з Донбасом після перемоги України над Росією
Лірник

04 Aug 2014 09:22
IP/Host: ---.opera-mini.net
Сільське господарство і сланцевий газ.
А перед тим розділити між сусідніми областями.
Вільне населення - на будівництво оборонних споруд на кордоні.
Змієві вали недарма будували.

Re: Що робити з Донбасом після перемоги України над Росією
komarik2008
04 Aug 2014 09:34
IP/Host: ---.returns.volia.net
По-перше чітко ознайомити які покарання у наших Законах про сепаратизм і тероризм, щоб не було іллюзій
По-друге также чітко сказати, що провину у смертях мирних і наших вояків вони будуть змивати потом на відновленні Донбасу!
По-третє не знімати пресу присутності наших силовиків і спецслужб - вони повинні бачити і ВІДЧУВАТИ силу щомиті,
Агітація і пропаганда, структурна реформа промисловості і перекваліфікація працівників, оновлення технологій та енергозбереження і пр.

Re: Що робити з Донбасом після перемоги України над Росією
Гонсалес
04 Aug 2014 10:04
IP/Host: 93.77.16.---
1. Територію розділити між сусідніми областями
2. Луганськ, Донецьк зробити навіть не райцентрами.
3. Відмінити вибори на 50- років.
4. Провести люстрацію всіх хто бігав на мітинги з триколорами.
5. Бажаючим виїхати в РФ допомогти матеріально.
6. Ніяких відновлень інфраструктури за рахунок інших регіонів

Re: Що робити з Донбасом після перемоги України над Росією
S.Brandt
04 Aug 2014 10:56
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Sidus Написав:
-------------------------------------------------------
> Первым делом - провести реформу местного самоуправление (через конституцию)
> вторым - русскому - статус официального в регионе.
>
> Это успокоит восток.
по-третє- давати довічне ув'язнення тим, хто лише заїкнеться про статус офіційної для російської в регіоні
Як і вам. В тюрмі прослідкувати, щоб таких опускали доти, поки вони не почнуть співробітничати з адміністрацією. Після чого дочасне звільнення з умовою проживання на будь-якій іншій території, крім Донбасу

Re: Що робити з Донбасом після перемоги України над Росією
Миклован
04 Aug 2014 11:07
IP/Host: ---.nas.gov.ua
Грошей даунбасу не давати: [blogs.pravda.com.ua]
Хто виїхав до РФ, назад не впускати!
Більшість "бєженцов" - ватники і їх всіх слід з санаторіїв кинути на будівництво під конвоєм.
А по суті там слід встановити український окупаційний режим.
Інакше там буде перманентне бродіння гівен.

Re: Що робити з Донбасом після перемоги України над Росією
S.Brandt
04 Aug 2014 12:10
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Sidus Написав:
-------------------------------------------------------
> S.Brandt Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Sidus Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Первым делом - провести реформу местного самоуправление (через конституцию)
> > > вторым - русскому - статус официального в регионе.
> > >
> > > Это успокоит восток.
> >
> > по-третє- давати довічне ув'язнення тим, хто лише заїкнеться про статус
> офіційної
> > для російської в регіоні
> > Як і вам. В тюрмі прослідкувати, щоб таких опускали доти, поки вони не почнуть
> > співробітничати з адміністрацією. Після чого дочасне звільнення з умовою
> > проживання на будь-якій іншій території, крім Донбасу
>
> Очень жаль, что вы до сих пор не понимаете проблемы, хотя пролилось столько крови
> уже.
>
> "Горбатого могила исправит" (с) мудрость
Це Ви її не розумієте. Я якраз розумію, бо народився в Росії та маю родичів як там, так і на Донбасі ( прадід Остап, царство йому небесне, двічі уходив жити на Донбас- спершу під час першої колективізації, потім, після статті Сталіна "Головокружение от успехов", повернувся на Полтавщину, потім, коли тут голодомор почався, знов пішов на Донбас. Там він одружився вдруге ( перша жінка померла від голоду на Полтавщині ) та мав ще багато дітей), тож ситуацію скрізь не просто знаю- я її відчуваю на генному рівні, як в Україні в цілому, так і Донбасі чи РФ. Українську мову я вивчив самостійно, отже, володію нею настільки вільно, що без проблем викладаю нею та спілкуюсь у вільному спілкуванні. І не вважаю це проблемою для освіченої людини. Зараз вимоги вже змінюються, від нас, до речі, вже вимагають при продовженні контракту вільно володіти англійською, щоб вміти викладати й нею для іноземних студентів. То що, може й викладачам за зброю взятись, щоб скрізь була лише російська за номінальної двомовності?

Тому й кажу- повністю ситуацію в Донбасі виправить лише освіта. Саме із студентами та школярами Україна не має жодних проблем на Донбасі, в більшості своїй вони- за Україну. Як і інтелігенція. Підвищення рівня кваліфікації, продуктивності праці, роботизації робочих місць поставить нові вимоги до рівня освіти людей в Донбасі, тому проросійські сили там в такому випадку викинуться на маргінес. А особливо буйних- на зони за межі регіону, де їх жорстко опускати настільки, щоб вони й думати не думали повернутись на Донбас. А хто надумає- прямо на вокзалі фуячити бітами по руках і ногах, та вкидувати назад у вагони. Без міліції, руками зацікавленої молоді з числа футбольних фанів й не тільки

Re: Що робити з Донбасом після перемоги України над Росією
фек_la
04 Aug 2014 12:28
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Предложить всем желающим выехать в РФ и даже помочь с транспортом до границы Украины.Поражение в правах на 10 лет,не участие в выборах на эти-же 10 лет и раздел областей,как тут писали выше.В случае,если раздел областей не возможен,то прямое президентское правление на 10 лет и неучастие местных элит в управлении.

0

114

Re: У кацапья истерика: я хачу в испанию
CrackFind
04 Aug 2014 19:03
IP/Host: 88.135.249.---
Извините, но русским свиньям, поддерживающим русский фашизм и вторжение в Украину, нехуй делать в Испании!
Вы свиньи, а свиньи должны быть в свинарнике, езжайте в пока еще ваш Крым и Сочи!
И нехуй скыглиты...

Re: У кацапья истерика: я хачу в испанию
Uki_
04 Aug 2014 19:10
IP/Host: 72.34.235.---
Ніколи не любив тури. В інеті стільки варіантів по готелям, кондо, таймшерам, тощо. Просто москалі мов не знають, а їхньою мовою ніхто не хоче вести справи, бо вести справи з ними - це суцільний головняк. Так шо нєх шастать по іспаніях дикунам пихатим.

0

115

Як же файно прокидатись від того що виспався, а не від звуку вибуху міни
kachmar

05 Aug 2014 07:26
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
цініть мирне життя

Re: Як же файно прокидатись від того що виспався, а не від звуку вибуху міни
newyo
05 Aug 2014 07:46
IP/Host: ---.dyn.optonline.net
своє життя і майно цінувати треба звичайно
не завадило б ше також хоч трохи цінити і життя бійців української армії
- прямо сейчас запишите этот бесплатный номер в мобильный телефон. Если видите террористов, если знаете что-то важное, если у вас есть информация, связанная с российскими диверсантами и террористами - звоните круглосуточно на горячую линию Службы безопасности Украины: 0-800-501-482. И не поленитесь сделать еще один шаг. В какой области вы живете? Выберите из списка и запишите второй номер в тот же контакт (http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/pu … t_id=90496). Вы никогда не можете знать, в какой момент вам понадобится этот номер. Покажите друзьям.
Знаете места пребывания террористов, маршруты их передвижения или нахождения опорных пунктов
пишите сюда:
antiterrorua2014@gmail.com

Re: Як же файно прокидатись від того що виспався, а не від звуку вибуху міни
kachmar
05 Aug 2014 09:16
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Людас Написав:
-------------------------------------------------------
> kachmar Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Мелітополь
> >
> > море близько, але годину десь їхкти треба до нього )
>
>
> Так чого вчора в одній гілці нив, що по тобі стріляють вдома, а в іншій гілці писав
> в той же час , що вже втік ?

Бо я і втік що по мені стріляли з гаубиць )

Re: Як же файно прокидатись від того що виспався, а не від звуку вибуху міни
kachmar
05 Aug 2014 09:18
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Vera Написав:
-------------------------------------------------------
> вата розповзається. у мелітополі качмар теж розказує, як його бомбила українська
> армія. а що до того було качмар скромно тут мовчить. але в мелітополі ти ж розкажеш,
> правда, качмар? як тобі жилося при днр-лнр?

Жилося погано
нова пошта не працювала
повно низкоякісного контрафакту в магазинах )


Re: Як же файно прокидатись від того що виспався, а не від звуку вибуху міни
Гопник
05 Aug 2014 09:20
IP/Host: ---.kyivstar.net
ну давай тебе пожалием ще раз

Re: Як же файно прокидатись від того що виспався, а не від звуку вибуху міни
Добродій
05 Aug 2014 10:01
IP/Host: 77.121.213.---
kachmar Написав:
-------------------------------------------------------
> так
>> жалко тих людей які залишись, друзів, знайомих
>> але що я можу їх всіх с собою взяти?
>> Це життя...

Повертатися після звільнення міста збираєшся?
Доречі, це ж шахтарські терористи по мирним жителям міни зі стадіону кидали...

Re: Як же файно прокидатись від того що виспався, а не від звуку вибуху міни
kachmar
05 Aug 2014 13:56
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
збираюсь, але не впевнений що надовго
здається нормального життя там вжебільше не буде

__________________________________________________________________

Хочу пояснить свое внимание к кошмаренку.
Еще несколько лет назад, этот придурень с Шахтерска настолько ненавидел свой край, что чем только не грозился тем, с кем рядом жил. И гранаты заказывал по инету (срины на форе я выкладывала), правда, потом он сам на форе подтвердил, что заказывал гранаты - гранаты-муляжи.
О том что и как говорил, даже не буду повторять, потому что этого персонажа знают все и так.

Просто хочу сказать, что человек сам настолько активно притягивал войну, сам звал в свой дом, настолько искренен был в своем желании, что наконец-то его Бог услышал.
А когда пришла война, настоящая война в полный рост - сбежал.

Сбежал, но при этом не переставая стучал на соседей:

Re: Марик, выходи!:X скажи, что у тебя все харашо
Jolly Fall

29 Jul 2014 08:05
IP/Host: ---.shaft.volia.net
kachmar Написав:
-------------------------------------------------------
> тоже на це сподіваюсь. Якщо шахтарськ буду україньский, в сепараторів моральний
> дух впаде сильно. Ті що в донецькому котлі будуть вже не будут хорохоритися що
> роіся їм допоможе і перемога скоро буде за ними. Поки що місцеві ватники ще вірять
> в свою перемогу, придурки, і тішаться кожній поразці нац гвардії
Записывай их данные
Гвардейцам можно будет передать

Re: Марик, выходи!:X скажи, что у тебя все харашо
kachmar

29 Jul 2014 11:53
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
скріни сторінок ватників роблю... Правда їм пох, вони з мене ржуть, но нічого, може ці скріни пригодяться все рівно

Re: Марик, выходи!:X скажи, что у тебя все харашо
kachmar

02 Aug 2014 18:30
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
людей більшість вже уїхало
сепари скористались цією можливістью і живуть тепер в покинутих длмах і квартирах

0

116

Re: Як же файно прокидатись від того що виспався, а не від звуку вибуху міни
boom
05 Aug 2014 19:41
IP/Host: ---.dialup.umc.net.ua
pent@gon Написав:
-------------------------------------------------------
> Напевно, хочеться трохи злобно позлословити/позвинувачувати - але не можеться.
> Все-таки, дуже шкода шо все так сталося.
>> Нахер посипалося життя вже у тисяч людей і не знати скільки ше тисяч попереду :(

Это не ко мне... моя совесть чиста, я за ПР не голосовал НИКОГДА!

0

117

Вот интересно, если эта бодяга на Донбассе затянется, местные мужики пойдут воевать?
KM_Nemo
05 Aug 2014 16:56
IP/Host: ---.ip.ukrtel.net
Ну, чтоб быстрее победа наступила. Мир. Местным жителям наверное уже не важно какая из сторон победит, лишь бы побыстрей победила. Я правильно понимаю? То есть всё в ваших руках, дорогие донбассяне.

Re: Вот интересно, если эта бодяга на Донбассе затянется, местные мужики пойдут воевать?
Donchanin
05 Aug 2014 17:01
IP/Host: ---.111.216.232.dn.farlep.net
KM_Nemo Написав:
-------------------------------------------------------
> Donchanin Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Затяжка идёт именно для этого?
>> С чьей стороны затяжка?

Со стороны АТО..Тока слепой этого не видит

Re: Вот интересно, если эта бодяга на Донбассе затянется, местные мужики пойдут воевать?
Donchanin
05 Aug 2014 17:08
IP/Host: ---.111.216.232.dn.farlep.net
KM_Nemo Написав:
-------------------------------------------------------
> Donchanin Написав:
> -------------------------------------------------------
> >
> > Со стороны АТО..Тока слепой этого не видит
>
> Я не думаю, что это специально. Погибать ведь никому не хочется... Ты раньше писал,
> что если сепараторов не остановить, они дальше на запад полезут. Это правда,
> полезут. Полезли бы если бы их не остановили. Их остановили. Мотив пропал. Все люди,
> все человеки, у всех есть семьи, дети, родители и никому не хочется их огорчать
> своей безвременной смертью. Пусть даже героической.

Сложно назвать основную причину,но факт имеет место быть

Re: Вот интересно, если эта бодяга на Донбассе затянется, местные мужики пойдут воевать?
Eugnat
05 Aug 2014 17:08
IP/Host: 37.221.136.---
KM_Nemo Написав:
-------------------------------------------------------
> Donchanin Написав:
> -------------------------------------------------------
> >
> > Со стороны АТО..Тока слепой этого не видит
>
> Я не думаю, что это специально. Погибать ведь никому не хочется... Ты раньше писал,
> что если сепараторов не остановить, они дальше на запад полезут. Это правда,
> полезут. Полезли бы если бы их не остановили. Их остановили. Мотив пропал. Все люди,
> все человеки, у всех есть семьи, дети, родители и никому не хочется их огорчать
> своей безвременной смертью. Пусть даже героической.
Большая часть из тех людей все равно толком нигде не работала, а тут такой соцлифт...

Re: Вот интересно, если эта бодяга на Донбассе затянется, местные мужики пойдут воевать?
Donchanin
05 Aug 2014 17:15
IP/Host: ---.111.216.232.dn.farlep.net
Кстати,полчаса тому подумал,что если до 01.09.14 не закончицца,то заебался я бесцельно дома сидеть..Наверное нада шото делать..Бегать по полям в качестве пехоты я уже стар и толст...может найдёцца другое применение

Re: Вот интересно, если эта бодяга на Донбассе затянется, местные мужики пойдут воевать?
colibri
05 Aug 2014 17:52
IP/Host: ---.111.217.195.dn.farlep.net
Донч,Донецк не берут из-за угрозы вторжения РФ. Видно янукович проплатил угрозу для Донецка...где-то прочитал и потерял сцылу...потому и говорят про хитрый план какой-то...диверсанты шастают...может удастся малыми группами изнутри разорвать сепаров...

Re: Вот интересно, если эта бодяга на Донбассе затянется, местные мужики пойдут воевать?
colibri
05 Aug 2014 17:56
IP/Host: ---.111.217.195.dn.farlep.net
Я никогда не любил Донецк и неоднократно об этом говорил на форуме кстати. Не любил его людей прежде всего,этот бычатник по сути. Угораздило просто тут родиться...так что воевать за ЭТО сами понимаете нет никакого мотива. Абсолютно.
Сейчас правда появилась надежда на очищение,на перемену социального состава.Массовый отьезд сепаров в мордор...может что-то изменится...

Re: Вот интересно, если эта бодяга на Донбассе затянется, местные мужики пойдут воевать?
pent@gon
05 Aug 2014 18:16
IP/Host: 195.114.96.---
Ельф Написав:
-------------------------------------------------------
> по news one було в стрічці, що да раші переїхало чи то 450 тисяч, чи то 750
Мало. Треба ше затягувати АТО

Re: Вот интересно, если эта бодяга на Донбассе затянется, местные мужики пойдут воевать?
MakYury
05 Aug 2014 20:09
IP/Host: ---.opera-mini.net
чим довше триватиме війна, тим більше народу вона зачепить і тим більше буде добровольців...

0

118

Re: Самое простое решение войны - это ввод войск НАТО к восточным границам
Мазепа, Київ
05 Aug 2014 19:55
IP/Host: ---.biph.kiev.ua
garant Написав:
-------------------------------------------------------
> Мазепа, Київ Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Раша проводит учения задействуя Беларусь у границ с Украиной, Украина тоже
> может
> > провести учения совместные с США.

>> Начнись отакое - ты уже хрен возле монитора отсидишся , ренегат ! Угольки и тебе
> под сраку закатяться .

Путин обосцыца лезть на воинов США,

Re: Самое простое решение войны - это ввод войск НАТО к восточным границам
Мазепа, Київ
05 Aug 2014 20:03
IP/Host: ---.biph.kiev.ua
St.John Написав:
-------------------------------------------------------
> И где мы найдем столько денег, что бих туда заманить? Напомню - нефти там нет...
> Золотых рудников тоже.

Мы предложим им в дешевую аренду место для военной базы.

0

119

Re: Точная дата начала войны
африканский_йож
05 Aug 2014 21:26
IP/Host: ---.domashka.kiev.ua
нет, граждане. низнаю как кто - а я костьми лягу и НИДАМ паплюжить дату 20.02 этой противоестественной грязной войной.

Re: Точная дата начала войны
Profilaktik
05 Aug 2014 21:43
IP/Host: ---.farline.ua
африканский_йож Написав:
-------------------------------------------------------
> Фантом Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Ну с исторической точки зрения, то с вооруженного захвата парламента Крыма...
>
> о, это наверноеприемлемо. ночь 25026.02, кажется?
>
> > А фаза на континентальной Украине, это когда засветилось автоматическое
> оружие...
> > Если не ошибаюсь, после захвата арсенала в луганском СБУ...
> > Дальше был уже снежный ком...
>
> 10.04
Это было ночью 27 февраля 2014 года.
Сегодня 159 день оккупации.

Re: Точная дата начала войны
африканский_йож
05 Aug 2014 23:01
IP/Host: ---.domashka.kiev.ua
Eugnat Написав:
-------------------------------------------------------
> Захват Крыма - 20.02, другой даты не видно. Мы же считаем с российской оккупации...
20.02 ушла небесна сотня. Нет. Это не может быть началом войны

0

120

Короче план Путина - забрать людей
Naffy

05 Aug 2014 23:30
IP/Host: ---.view.volia.net
лугандонцев. Закошмарить их как следует чтоб хабаровску рады были, дома разрушит чтоб возвращацца им некуда было и отвалит, ихмо - единственная вменяемая цель

Re: Короче план Путина - забрать людей
Naffy
05 Aug 2014 23:31
IP/Host: ---.view.volia.net
Jolly Fall Написав:
-------------------------------------------------------
> Обвалить экономику Украины
как он ее обвалит если она датируецца пиндосами?

0


Вы здесь » Резервная площадка форума FOR-UA.info » Политика и экономика » Что пишут наши форумные соседи - 2